Nasz blog

Nasz blog

Pudełka prezentowe

Aktywne filtry

 • Box rozmiar S

  199,00 zł

  Wybierz Box w wersji urodzinowej Birthday Box lub w wersji bardziej uniwersalnej Presify z imieniem osoby obdarowywanej na pudełku.

  Napisz w komentarzu do zamówienia, którą wersję wybierasz.

  Najmniejszy z serii Wiesz Co Bierzesz.

  Seria skierowana do osób, które w stu procentach chcą wiedzieć co znajdzie się wewnątrz pudełka.

  0 Opinie 
 • Box rozmiar M

  249,00 zł

  Wybierz Box w wersji urodzinowej Birthday Box lub w wersji bardziej uniwersalnej Presify z imieniem osoby obdarowywanej na pudełku.

  Napisz w komentarzu do zamówienia, którą wersję wybierasz.

  Średniego rozmiaru Box z serii Wiesz Co Bierzesz.

  Seria skierowana do osób, które chcą wiedzieć co znajdzie się wewnątrz pudełka. Wszystkie artykuły zobaczysz na zdjęciach oraz w opisie. W Boxie znajdziesz 8-9 produktów + kartkę z życzeniami

  0 Opinie 
 • Box rozmiar L

  349,00 zł

  Wybierz Box w wersji urodzinowej Birthday Box lub w wersji bardziej uniwersalnej Presify z imieniem osoby obdarowywanej na pudełku.

  Napisz w komentarzu do zamówienia, którą wersję wybierasz.

  Największy Box z serii Wiesz Co Bierzesz. Wartość tego Boxa przekracza 400zł!

  Seria skierowana do osób, które w stu procentach chcą wiedzieć co znajdzie się wewnątrz pudełka. Wszystkie artykuły zobaczysz na zdjęciach oraz w opisie.

  0 Opinie 

Pudełka prezentowe

W ostatnich latach dosyć ciężko o oryginalny prezent dla naszych bliskich. Każdy posiada już praktycznie wszystko, a pieniądze nie zawsze są odpowiednim upominkiem. Z tego powodu rośnie popularność specjalnie komponowanych pudełek prezentowych dla osób, które chcemy obdarować czymś prawdziwie wyjątkowym, oryginalnym, nietuzinkowym.

Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas lubi dostawać prezenty. I tak naprawdę dla wielu nie ma znaczenia co dostanie, a sam fakt, że otrzymuje prezent od bliskiej osoby, że nie został zapomniany jest szczególnie budujący. Wartość prezentu, a także to, co jest tym prezentem, na drugorzędne znaczenie.

Pudełka prezentowe duże

Odpowiedni upominek dla ważnej osoby to nie lada wyzwanie. Niejednokrotnie wahamy się, wybieramy, przebieramy, nie do końca wiedząc, co będzie najbardziej odpowiednie, co sprawi, że na ustach obdarowywanej osoby zagości prawdziwy, szczery uśmiech. Nasz sklep może zaoferować ciekawe, intrygujące, a także warte swojej ceny pudełka prezentowe duże. Nasza rozbudowana oferta pozwala na dokładne dobranie starannie komponowanego zestawu, który przypadnie do gustu każdemu.

Pudełka prezentowe zestaw

Pudełka prezentowe w naszym sklepie to nic innego, jak dokładnie, bardzo starannie przygotowywane zestawy, których celem jest uszczęśliwienie obdarowywanych osób, przy jednoczesnym zwolnieniu z myślenia osób, które te prezenty wręczają. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, jednak nie sprawia to automatycznie, że taki prezent jest mniej wartościowy. Wręcz przeciwnie – zestawy, jakie oferuje Birthday Box to ekskluzywne prezenty znacznie wykraczające poza faktyczną cenę. Są to zestawy nietuzinkowe, niezwykle wartościowe, wystarczy raz po nie sięgnąć, by się w nich zakochać, a następnie obdarować nimi całą rodzinę i wszystkich przyjaciół.

Pudełko prezentowe dla mężczyzny

Urodziny mężczyzny to ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety. Wiadomo bowiem, że dla każdej przedstawicielki płci pięknej wybrany mężczyzna jest tym najważniejszym na świecie. Warto więc docenić jego obecność inaczej niż zazwyczaj i sprawić mu niewyobrażalną przyjemność. Sposobem na to są pudełka prezentowe dla mężczyzn oferowane przez Birthday Box. Jest to bardziej nowoczesna interpretacja koszy upominkowych, do których poza dobrym alkoholem czy smacznymi czekoladkami można wrzucić dosłownie wszystko!

Pudełko prezentowe dla mamy

Mama jest wyjątkowa osobą dla każdego z nas. Urodziła, wychowała, wykarmiła, starała się, byśmy wyrastali na dobrych ludzi, otwartych na pomoc, ciekawych świata, inteligentnych, bystrych, potrafiących wyciągnąć pomocną dłoń. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie ważniejszej osoby niż mama. Z tego powodu tak hucznie celebrujemy ten wyjątkowy dzień, który zdarza się raz w roku – Dzień Mamy. By osłodzić naszej rodzicielce życie, warto zainwestować w ciekawy, dobrze skrojony box z prezentami.

Pudełka prezentowe kartonowe

Pudełka prezentowe kartonowe niczym nie ustępują koszom prezentowym, które jeszcze kilka lat temu cieszyły się niepowtarzalną popularnością. Pudełka prezentowe kartonowe wykonywane są z największa starannością, dzięki czemu stanowią nie tylko fantastyczną skrytkę na mnóstwo ciekawych prezentowych produktów, ale również ozdobę, która może bardzo długo cieszyć oko i patrzeć na nas z szafy czy regału.

Pudełko prezentowe tekturowe

Pudełko prezentowe tekturowe może nie jest tak efektowne jak kartonowe, jednak z pewnością sprawdzi się jako prezent. Ozdobne pudełka tekturowe to strzał w dziesiątkę, jeśli urodziny obchodzi zagorzały ekolog, który stara się dbać o środowisko, a ponadto bardzo chętnie i żarliwe zachęca do tego również swoich znajomych. Pudełka tekturowe w Birthday Box to najwyższej jakości produkty, które sprawiają, że obchodzenie urodzin jest świetnym wydarzeniem oraz sposobnością do podarowania wyjątkowego, zapierającego dech w piersiach prezentu komponowanego w naszym sklepie.

Pudełka prezentowe z nadrukiem

Wiele osób chętnie sięga po personalizowane prezenty, by podkreślić rangę konkretnej osoby. Nic w tym dziwnego – każdy z nas chciałby kiedyś dostać coś z naszym imieniem, wiekiem, coś co dokładnie do nas pasuje i co dane jest wprost z serca. W naszym sklepie oferowane są pudełka prezentowe z nadrukiem, który można specjalnie spersonalizować dodając imię obdarowywanej osoby czy jakieś inne dane, np. ksywę.

Pudełka prezentowe producent

Pudełka prezentowe, które z powodzeniem znajdziesz w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości, których zadaniem jest uświetnienie urodzin naszych  bliskich. Oferujemy Wam wspaniałe pudelka kartonowe, tekturowe, w których znajdziecie mnóstwo ciekawych drobiazgów, niekiedy przydatnych, smacznych, niekiedy zabawnych, wszystko w zależności od tego, co dobierze osoba darująca ten prezent. Wszystkie nasze propozycje to połączenia wysokiej jakości, które sprawdzą się z pewnością przy każdej innej okazji, nie tylko podczas urodzin. Pudełka prezentowe Birthday Box to prezenty kosztujące dużo mniej, aniżeli plasuje się ich wartość rynkowa. Inwestycja w idealnie skomponowane pudełko prezentowe to strzał w dziesiątkę!