Nasz blog

Nasz blog

Pudełka niespodzianki

Aktywne filtry

 • Box rozmiar L

  349,00 zł

  Wybierz Box w wersji urodzinowej Birthday Box lub w wersji bardziej uniwersalnej Presify z imieniem osoby obdarowywanej na pudełku.

  Napisz w komentarzu do zamówienia, którą wersję wybierasz.

  Największy Box z serii Wiesz Co Bierzesz. Wartość tego Boxa przekracza 400zł!

  Seria skierowana do osób, które w stu procentach chcą wiedzieć co znajdzie się wewnątrz pudełka. Wszystkie artykuły zobaczysz na zdjęciach oraz w opisie.

  0 Opinie 

Pudełko z niespodzianką

Niespodzianki – to coś, co lubi każdy z nas. Mnóstwo osób uwielbia być zaskakiwanymi, jest to coś, na co czekamy z utęsknieniem. Świetne okazje do niespodzianek to zbliżające się urodziny, imieniny, rocznica czy walentynki. Niespodzianki świadczą o tym, ze komuś na nas zależy, ktoś chce, abyśmy byli szczęśliwi, zaskakiwani, abyśmy czuli się obdarowywani. Jednak najlepszą okazją do niespodzianek jest brak okazji. Wtedy z pewnością niespodzianka uda się w 100%, gdyż brak okazji sprawia, że dana osoba nie będzie się w ogóle spodziewać żadnych prezentów.

Niezależnie od tego, z jakiego powodu chcemy zakupić prezent, warto zdecydować się na pudełko z niespodzianką. Podarowanie takiego prezentu jest niezwykle odważnym przedsięwzięciem, jednak mina naszej ukochanej czy ukochanego z pewnością będzie bezcenna. Pudełko prezent niespodzianka to fantastyczny sposób na uświetnienie sukcesów naszej kobiety, która dostała awans w pracy lub obroniła pracę magisterską. Pudełka okolicznościowe sprawdzą się także w przypadku mężczyzn, po zdobyciu kolejnego szczebla kariery. Niezależnie od powodu, pudełka z niespodziankami z pewnością sprawdzą się w każdej sytuacji, u każdego z nas.

Pudełko niespodzianka dla chłopaka

Pudełko niespodzianka dla chłopaka to ogrom możliwości. Mogą znaleźć się w nim kosmetyki, o jakich zawsze marzył bądź męskie gadżety wysokiej jakości. Spinki do mankietu to również przemyślany prezent, który przyda się praktycznie każdemu, gdyż mężczyźni dość często mają okazję do założenia garnituru. Pudełko z niespodzianką do chłopaka, które znajdziesz w naszym sklepie Birthday Box to fantastyczny pomysł na uświetnienie urodzin, imienin czy zdanego ważnego egzaminu.

Pudełko niespodzianka na urodziny

Urodziny to istotna data dla każdego z nas. Jedni świętują ją hucznie, inni nieco bardziej skromnie, jednak każdy z nas odczuwa w tym dniu coś szczególnego. I choć czasem my sami nie jesteśmy skorzy do świętowania, są wśród nas osoby, które z pewnością pamiętają o tej ważnej dacie i chcą zrobić nam przyjemność. Nic więc dziwnego, że klienci tak licznie korzystają z naszego sklepu i wykupują nasz asortyment w postaci pudełek niespodzianek specjalnie skomponowanych na urodziny.

Pudełko niespodzianka dla przyjaciółki

Przyjaciółka to bardzo ważna osoba. Wysłucha, podpowie radą, a czasem nawet stanie w obronie. Niejednokrotnie okazuje się, że przyjaciółka jest jedną z istotniejszych osób w życiu. Ciężkie chwile po rozstaniu z chłopakiem czy narzeczonym zazwyczaj omawiamy wyłącznie z przyjaciółką. Dlatego, chcąc jej podziękować za obecność, warto zrobić to z wykorzystaniem pudełka niespodzianki. W Birthday Box oferujemy wyjątkowe kompozycje i połączenia w ramach pudełek z niespodzianką, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, a przyjaciółka, którą tym pudełkiem obdarujemy, z pewnością pozostanie nią na zawsze!

Pudełko niespodzianka na 18

Osiemnaste urodziny – przełomowy wiek, w którym w naszym kraju zyskujemy pełnoletniość, stajemy się pełnoprawnymi obywatelami i sami odpowiadamy za siebie. Od dawien dawna celebrujemy ten wiek w dość wyjątkowy sposób – huczna impreza, grono znajomych. Pojawiają się również liczne prezenty. Jak jednak nie utknąć ze swoim podarkiem wśród innych? Warto postawić na pudełko niespodziankę pełną różnych drobiazgów mogących skutecznie uszczęśliwić osobę obdarowywaną.

Pudełko niespodzianka na walentynki

Walentynki to kolejna okazja do świętowania miłości, świętowania w związku, dlatego tak ważne jest przygotowanie oryginalnego, ciekawego prezentu zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Kiedy nie mamy pomysłu, a czas nam się niemiłosiernie kurczy, warto zainwestować w specjalne pudełko z niespodzianką od Birthday Box.

Pudełko niespodzianka dla dziewczyny

Kobiety są niezwykle łase na prezenty, głównie niespodziankowe. Chcą być doceniane, a czasem także traktowane niczym księżniczki. Warto więc sprawiać im co jakiś czas przyjemność miłą niespodzianką. Ciekawym wyborem może okazać się pudełko niespodzianka dla dziewczyny od Birthday Box. Kilka rewelacyjnych upominków zamkniętych w pięknie wykończonym pudełku lub całkowity prezent niespodzianka to coś, co będzie fantastycznym strzałem w dziesiątkę!

Pudełko niespodzianka na prezent

Prezenty nie kojarzą się wyłącznie z urodzinami. Możemy o nich mówić także podczas imienin, obdarowywania siebie prezentami zimą, kiedy są Mikołajki lub Boże Narodzenie, a także w Dzień Dziecka, Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Kobiet czy Dzień Mężczyzn. Każda, nawet najmniejsza okazja jest dobra, by podarować komuś pudełko niespodziankę od Birthday Box!

Pudełko niespodzianka dla mamy

Mama to wyjątkowa osoba dla każdego z nas, nic więc dziwnego, ze pragniemy odpowiednio zaznaczyć fakt, iż bardzo nam na niej zależy. Nie ma lepszego sposobu na to, niż podarowanie jej pudełka niespodzianki przygotowanego przez Birthday Box!

Pudełko w pudełku

Pudełko kreatywnych niespodzianek to rewelacyjny sposób na okazanie uczuć drugiej osobie. Sprezentowanie takiego upominku to wyraz dozgonnej miłości, szacunku, sympatii. Warto stawiać na tak nietuzinkowe prezenty jak pudełko w pudełku, gdyż niejednokrotnie zaskakują one nie tylko osoby obdarowywane, ale także osoby, które je wręczają.

Pudełko pełne niespodzianek

Pudełko pełne niespodzianek to ciekawy sposób na docenienie drugiej osoby, na odpowiednie celebrowanie jej urodzin, imienin czy innych okazji. Jeśli chcesz zainwestować w wysokiej jakości pudełko niespodziankę, koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu!