Od kobiety dla kobiety – pomysł na prezent dla przyjaciółki

W: Artykuły Dnia: Komentarzy: 0 Wejść: 263

W jednym z poprzednich tekstów omawialiśmy już, jak dobrać odpowiedni prezent dla kobiety. Skupiliśmy się jednak głównie na pomysłach od mężczyzn dla pań. Teraz postaramy się pokazać jak dobrać prezent dla przyjaciółki od przyjaciółki!

W jednym z poprzednich tekstów omawialiśmy już, jak dobrać odpowiedni prezent dla kobiety. Skupiliśmy się jednak głównie na pomysłach od mężczyzn dla pań. Teraz postaramy się pokazać jak dobrać prezent dla przyjaciółki od przyjaciółki!

Jak już raz wspomnieliśmy, zakup prezentu dla przyjaciółki to swego rodzaju test na znajomość charakteru drugiej osoby. Jeżeli chcesz wypaść w tym „teście” dobrze, posłuchaj naszych porad!

Jaki powinien być pomysł na prezent dla przyjaciółki?

Jeżeli przyjaźnicie się długi i świetnie się znacie, trudno jest zaskoczyć drugą osobę. To jednak bardzo ważne wyzwanie. Najlepiej, jeżeli jesteś w stanie znaleźć użytkowy prezent, który zadowoli Twoją koleżankę, jednak którego kompletnie się nie spodziewa. Jak taki wybrać? Słuchaj potrzeb drugiej osoby. W luźnych, przyjacielskich rozmowach przyjaciółka na pewno będzie zwierzać Ci się z potrzeb i zakupowych marzeń. Staraj się je „wychwycić”, jednak nie traktuj ich jako dogłębną poradę. Jeżeli kupisz dokładnie to, co przekazała Ci koleżanka – efekt zaskoczenia nie będzie zbyt wielki.

Pamiętaj o wyglądzie podarunku!

Zaskoczenie to jednak niejedyna rzecz, jaką powinien nieść ze sobą prezent dla przyjaciółki czy koleżanki. Kobiety znane są bowiem z estetyki i odpowiedniej oceny wyglądu. Mężczyzna miałby więcej „wybaczone” w tym przypadku, jednak, jeżeli jesteś kobietą, to powinnaś zwrócić uwagę na wygląd prezentu, który chcesz dać. Zwróć uwagę na wygląd opakowania. To ważne, bo ocena podarunku odbywa się już w pierwszym etapie – nawet podświadomie. Przepiękny podarunek w środku, może nie wzbudzić tak wielkiego zachwytu, jeżeli nie będzie ładnie opakowany. Poza samym zewnętrznym wyglądem, zwróć uwagę też na wewnętrzny „wizerunek” podarunku. Dobrze, jeżeli jest on np. odpowiednio ułożony, w środku znajdują się ozdobne wstążki lub inne ozdoby.

Doceń bliską Ci osobę

Czas na zawartość. Mówiliśmy już o zaskoczeniu, jednak to nie może być negatywne. Jeżeli przyjaciółka jest dla Ciebie cenna, spędzacie razem dużo czasu, zwierzacie się z problemów, to powinnaś docenić jej wkład w Twoje życie. Z tego względu ważna jest zawartość opakowania. Nie chodzi tu jednak wcale o cenę! Prezent nie musi być drogi, aby zachwycić. Bibeloty, gadżety, kosmetyki i perfumy czy np. kawa może sprawić wiele radości, nie kosztując majątku. Z drugiej strony bardzo drogie prezenty (np. sprzęt AGD) nie są mile widziane w przyjacielskich relacjach, mogą sprawiać zakłopotanie, a niekiedy nawet przykrość.

Postaw na wyjątkowy, prezentowy box

Teraz czas na rozwiązanie problemu – prezentowy box, niezależnie z jakiej okazji chcesz sprezentować swojej przyjaciółce podarunek. Nadaje się zarówno na urodziny, imieniny, jak i np. wieczór panieński, narodziny dziecka czy parapetówkę. Możliwości są wszechstronne i uzależnione wyłącznie od okazji i Twojej wyobraźni!

Co może zawierać taki box dla przyjaciółki?

Zawartość urodzinowych boxów wybierzesz sama. Masz możliwość doboru kilku artykułów z różnych segmentów – wśród nich są między innymi lifestyle, moda, uroda, wystrój domu, rozrywka, galanteria i wiele więcej. Możesz np. sprezentować przyjaciółce ciekawe perfumy i skuteczne kosmetyki, albo sól do kąpieli i pyszną kawę. BirthdayBox jest świetnym rozwiązaniem na prezent, bo dobierzesz zawartość zgodnie z upodobaniami Twojej koleżanki, a także jej wiekiem. To również wygoda dla Ciebie, bo nie musisz już chodzić po sklepach, aby dobrać produkty do „prezentowej paczki”. Przygotowanie takiego boxa jest wyjątkowo proste i błyskawiczne.

Jak skorzystać z boxa?

Na początku wybierz artykuły do boxa, jesli jest to box z możliwością ich wyboru, wybierz wzór kartki z życzeniami, wpisz wiadomość, którą umieścimy w przesyłce oraz podaj imię i wiek przyjaciółki. W komentarzu do zamówienia, możesz opisać upodobania swojej przyjaciółki, byśmy jeszcze skuteczniej mogli dobrać idealną zawartość boxa. Po wszystkim możesz już czekać na telefon od bliskiej osoby z podziękowaniami i uśmiechem. My przygotujemy całość, profesjonalnie i estetycznie opakujemy, a także wyślemy tak, aby prezent doszedł w określoną przez Ciebie datę. To bardzo prosty sposób na sprawienie radości ważnej dla Ciebie osoby! Pamiętaj, że cena Boxa jest zawsze niższa niż suma cen produktów z jego wnętrza - taki prezent po prostu sie opłaca.

Komentarze

Zostaw swój komentarz