5 POMYSŁÓW NA PREZENTY Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA

W: Artykuły Dnia: Komentarzy: 0 Wejść: 236

Mówi się, że wrzesień to miesiąc zapracowanych, dlatego w natłoku zajęć i obowiązków nie trudno zapomnieć, że już za 3 tygodnie obchodzimy Dzień Chłopaka. Święto naszych mężczyzn jako pierwsze uznane w kalendarzu sprawia, że świętują nie tylko młodzi chłopcy, ale również wszyscy gentlemani. Jeśli szukasz inspiracji lub nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla swojego mężczyzny, to przychodzimy z gotowym zestawieniem upominków dla Niego.

 

1. JESIENNE AKCESORIA

Pod koniec września dni są już krótkie, a termometry wskazują coraz niższe temperatury dlatego to doskonały moment na zakup ciepłych dodatków. Na prezent doskonale sprawdzi się skórzana para rękawiczek lub wysokiej jakości szal. Jesteśmy pewni, że Twój facet nie zdążył jeszcze pomyśleć aby zaopatrzyć się ciepłe akcesoria.

rękawiczki

 

2. ELEKTRONICZNY GADŻET

Żyjemy w biegu i coraz bardziej chcemy być smart, a doskonale w tym pomagają nowoczesne technologie. Zaskocz swojego mężczyznę ofiarując mu smartwatch, który sprawdzi się nie tylko podczas sportu, ale także będzie wsparciem funkcji telefonu. Inną ciekawą opcją są bezprzewodowe słuchawki, dzięki którym ukochany zapomni o ciągle plączących się kablach.

smartwatch dla niego

 

3. MAN'S BOX Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA

Nie bylibyśmy sobą, gdyby w naszej ofercie nie pojawiło się coś specjalnego na tę okazję i już od kilku dni zbieramy zapisy w naszych social mediach (InstagramFacebook) na limitowaną edycję Birthdaybox na Dzień Chłopaka. Zawartość będzie jak zawsze ciekawa, wyjątkowa i bardzo zaskakująca. Już teraz możemy zdradzić, że wśród zawartości znajdzie się m.in stylowe akcesorium marki Mango, elegancką kosmetyczkę czy wodę perfumowaną. Reszta niech pozostanie słodką tajemnicą ;-)

Zamawiając Man's Boxa, nie zapomnij o wybraniu preferowanej daty dostarczenia przesyłki, czyli dokładnego dnia, w który Box zostanie doręczony. Możesz zamówić go np. pod adres obdarowywanego dokładnie na 30 września albo na kilka dni wcześniej do siebie i podarować prezent osobiście. Wszystko zależy od Ciebie :-)

Co więcej, wewnątrz Man's Boxa na Dzień Chłopaka znajdzie się informacja o pomyśle na prezent dla kobiety, tzn. Birthday Boxie. W ten sposób zapewnisz swojemu facetowi pomysł na prezent dla Ciebie, który może załatwić w kilka chwil! Mężczyźni lubią proste rozwiązania :-D 

man's box prezent dla chłopaka

 

4. PORZĄDNY SPRZĘT

Chcesz aby Twój ukochany był bohaterem domu? Nie chcesz po raz kolejny usłyszeć „nie mam odpowiednich narzędzi”? Czas pozbyć się wymówek. Spraw ukochanemu narzędzia z prawdziwego zdarzenia i nawet jeśli się na tym nie znasz, możesz wybrać gotowy zestaw. Inną opcją będzie wiertarka lub wkrętarka, które sprawdzą się przy niejednym remoncie czy skręcaniu mebli.

zestaw narzędzi dla niego

 

5. ZAOFERUJ MU… SIEBIE

Nic nie sprawi mu więcej przyjemności niż Twoja osoba w najbardziej kobiecej odsłonie. Kolacja z ulubionym daniem ukochanego podana w uroczym, kusym stroju, który niewiele później powoli zdejmiesz w rytm muzyki. Twój mężczyzna będzie zachwycony, a prezent będzie kosztował niewiele. Jesteśmy przekonani, że po takim wieczorze z pewnością będzie chciał się odwdzięczyć, więc może wspaniały Birthday Box trafi w Twoje ręce?

bielizna

 

Każda z opcji jest inna i równie ciekawa, dlatego mamy nadzieję, że znajdziecie wśród nich idealny pomysł na prezent. Jesteśmy zdania, że kupowanie prezentów to czysta przyjemność, bo w końcu to zakupy, a te zawsze sprawiają radość i przy okazji można sprawić co nieco dla siebie. 

Komentarze

Zostaw swój komentarz