Pomysł na prezent dla przyjaciółki? Podpowiadamy!

W: Artykuły Dnia: Komentarzy: 0 Wejść: 224

Prezent dla przyjaciółki, koleżanki, żony czy innej kobiety może być problemem – zarówno dla wymyślającego go mężczyzny, jak i kobiety, która go planuje.

Panie oczekują od podarunku, że będzie on wyjątkowy, estetyczny i „specjalnie dla niej”. Jaki pomysł na prezent dla przyjaciółki powinien się sprawdzić? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie! Pamiętaj na początku, że zupełnie inaczej powinien wyglądać okolicznościowy prezent dla koleżanki z pracy, prezent dla przyjaciółki na urodziny lub oryginalny prezent dla niej. Choć teoretycznie możesz każdej z powyższych kobiet dać to samo, to jednak zupełnie inna okazja (i relacja z obdarowaną panią) czyni podarunek innym.

Jaki powinien być prezent dla przyjaciółki lub koleżanki?

Jeżeli robisz prezent przyjaciółce (niezależnie czy jesteś mężczyzną czy kobietą), to powinieneś znać jej upodobania. Podarunek powinien być zabawny, estetyczne zapakowany i niezobowiązujący. Niekiedy zbyt drogi prezent, zamiast uśmiechu może wzbudzić niezręczność i krępację. Warto umiejętnie dobrać artykuły wchodzące w skład prezentu, by jednocześnie sprawiały jej radość i nie odrzucały z powodu „przedobrzenia”. Jeszcze inna sytuacja do obdarowanie koleżanki z pracy np. z okazji urodzin. Często wiąże się to ze zbiórką funduszy od pozostałych współpracowników. W tym przypadku miej na uwadze relacje z obdarowaną kobietą i postaw na minimalistyczny, aczkolwiek zaskakujący prezent. Tu akurat mniej liczy się zawartość, a bardziej pomysł, wykonanie i estetyka zapakowania danego podarunku.

A jaki powinien być oryginalny prezent dla niej?

Pod tajemniczą nazwą akapitu kryje się oczywiście prezent dla wybranki serca, niezależnie czy to dziewczyna, narzeczona czy żona. Tu już musisz pamiętać o wyjątkowości podarunku i jego ekskluzywności. Pod tym słowem nie kryje się jednak koszt prezentu – nie zawsze bardzo droga rzecz sprawi drugiej osobie satysfakcję. Ekskluzywność to personalizacja, estetyczne opakowanie, ciekawie umieszczona zawartość, a przede wszystkim – idealnie dopasowana. Prezent to weryfikacja gustu osoby, którą obdarowujemy. Dzięki temu możemy sprawdzić jak dobrze się znamy, czy wiemy wszystko o upodobaniach bliskiego nam człowieka. To dlatego kobiety przykładają podarunkom tak dużą wagę. Pamiętaj też o córkach czy wnuczkach. One też potrzebują wyjątkowych prezentów, przeznaczonych do swojego wieku. Cóż, zakup podarunku dla nastolatki nie jest łatwy, ale pomożemy Ci w przejściu przez to niezwykłe wyzwanie!

Postaw na spersonalizowany i wyjątkowy prezent

Birthday Box to wyjątkowy prezent, którym możesz obdarować zarówno koleżankę z pracy, jak i nastoletnią córkę. Na czym polega? Na początku określisz nam czym interesuje się obdarowana osoba i jakie są jej upodobania. Przygotuj też adres wysyłki prezentu, imię adresata podarunku oraz ewentualne uwagi i sugestie do zawartości. Na kartce z życzeniami napisz natomiast, co Ci w duszy gra. Reszta należy do nas. Estetycznie i dokładnie zapakujemy spersonalizowany prezent. Zawartość zaskoczy nawet najbardziej wybredną z pań. W My Choice Boxie znajdzie się nawet 7 spersonalizowanych produktów najwyższej klasy (samemu możesz je wybrać), wśród których są perfumy, świece zapachowe, akcesoria do kąpieli, kosmetyki do makijażu i pielęgnacyjne, gadżety czy wiele innych rzeczy, sprawiających radość drugiej osobie. BOXY, które dostarczamy mają różne kategorie wiekowe. Inne produkty mogą znaleźć się w prezencie dla nastolatki w wieku 13-16 lat, a jeszcze inne w podarunku dla kobiety w wieku około 50 lat.

Jakie kategorie wiekowe u nas znajdziesz?

  • 13-16
  • 17-20
  • 21-30
  • 31-40
  • 41-50
  • 50+

Podział na kategorie wiekowe i określenie upodobań pomoże z trafieniem w gust obdarowanej kobiety. Ta z pewnością zaskoczy się efektem zapakowania prezentu, bijącym z niego pozytywnym przekazem i starannością wykonania. Pamiętaj, że Birthday Box możesz wręczyć samemu (zamawiając go np. do domu) lub korzystając z formy korespondencyjnej (idealne przy wyjazdach służbowych albo problemem z przemieszczaniem się). Powodzenia!

Komentarze

Zostaw swój komentarz