Prezent urodzinowy dla mamy – wyjątkowość ma znaczenie

W: Artykuły Dnia: Komentarzy: 0 Wejść: 98

Kto nie z nas nie chce sprawić radości swojej mamie, obdarowując ją czymś niezwykłym? To najczęściej nie lada wyzwanie, któremu sprostają tylko bardzo pomysłowe osoby. Birthday Box pozwoli dołączyć do tego grona.

Kto nie z nas nie chce sprawić radości swojej mamie, obdarowując ją czymś niezwykłym? To najczęściej nie lada wyzwanie, któremu sprostają tylko bardzo pomysłowe osoby. Birthday Box pozwoli dołączyć do tego grona.

Standardowe, sklepowe prezenty nie zawsze prezentują się okazale. Sprawiają wrażenie kupionych na szybko, bez pomysłu i zaangażowania. Nasze mamy zdecydowanie zasługują na coś więcej! Jaki powinien być odpowiedni prezent dla mamy?

Niezwykłość i pomysłowość w cenie

Mama to bardzo ważna osoba w życiu każdego człowieka. Towarzyszy nam w trudnych momentach, bezkreśnie wspierając w drodze ku dorosłości, a później w tym okresie. Taka osoba zasługuje na najpiękniejszy i bardzo okazały prezent, który jednak niekoniecznie musi być bardzo drogi w swojej cenie – dla mam liczy się przede wszystkim pamięć, pomysłowość, zaangażowanie własnego dziecka i trafienie w gust. Nie tylko zawartość prezentu ma znaczenie w przypadku prezentu dla mamy. Kobiety cenią sobie również opakowanie, jego estetykę, kolorystykę i materiały, z jakich jest wykonany. Takie prezenty sprawiają radość już od momentu wręczenia! Pamiętaj też, że prezent urodzinowy dla mamy powinien być niezapominany. Jeżeli się postarasz, to Twoja mama będzie go pamiętała bardzo długo. Tylko jak wybrać tak wyjątkowy podarunek?

Połącz praktyczność z elegancją

Tu wchodzi Birthday Box z urodzinowym prezentem dla kobiet dojrzałych, w tym mam. W niezwykle estetycznym i wyjątkowym opakowaniu znajdą się zarówno praktyczne przedmioty, użyteczne w życiu codziennym, ale też duża doza eleganckich rzeczy, dla takiej kobiety jaką jest właśnie Twoja mama. W środku opakowania znajdą się zarówno słodycze w postaci wysokiej klasy pralin (która kobieta ich nie kocha?), zestawy silikonowych baniek do odprężających i odmładzających zabiegów, kremy nawilżające i odmładzające, wyjątkowe świece zapachowe od renomowanej marki Krosno, kartki z życzeniami, a także niespodzianki, dzięki którym Twoja mama z pewnością się uśmiechnie – wśród nich jest biżuteria, gadżety czy inne kosmetyki wysokiej jakości. Efekt zaskoczenia będzie tu murowany!

Wszystko jest… niezwykłe!

Pamiętaj, że masz wpływ na zawartość prezentu. Wystarczy, że poinformujesz nas o pożądanej zawartości. Napisz co Twoja mama lubi, a za czym niezbyt przepada. Opisz również jej charakter, abyśmy mogli całość skomponować pod jej gust. Zaangażujemy Cię w tworzenie prezentu, aby był on wyjątkowy oraz żeby Twoja mama czuła w nim pracę z Twojej strony. Napisz życzenia od serca i spersonalizuj produkty. W ten sposób każdy element będzie niezwykły i przypomni Twojej mamie o niezwykłych urodzinach. Wybierz również dokładny wzór kartki, produkty jakie mają się w boxie znaleźć lub jakich chciałabyś uniknąć np. możesz nam zasugerować, że Twoja mama nie używa kosmetyków do makijażu, a na koniec datę dostarczenia przesyłki. Pamiętaj, żeby podać wiek solenizantki, co pomoże jeszcze mocniej spersonalizować podarunek.

Jakość i klasa w cenie

Wszystkie produkty, które otrzyma Twoja mama to bardzo wysoka jakość wykonania, ceniona przez użytkowniczki (o czym świadczą pozytywne opinie Klientów i obdarowanych mam). Prezent możesz całkowicie dostosować do upodobań swojej mamy, a estetyka pakowania powinna zachwycić nawet najbardziej wybrednych. Łącznie w pudełku znajdziesz 6 lub 7 pełnowartościowych i pełnowymiarowych produktów. Nie są to testery, wersje próbne czy inne tego typu bezużyteczne przedmioty. Wszystko okraszone będzie wzruszającymi życzeniami od Ciebie i kolorystyką, która będzie oddawać upodobania jubilatki. Pamiętaj, że taki Birthday Box to nie tylko świetny prezent dla mamy. Możesz podarować go również cioci, teściowej, bliskiej koleżance i każdej kobiecie, która ukończyła 45 rok życia. Pamiętaj, że box to edycja limitowana, co jeszcze bardziej wzmaga jego niezwykłość!

Komentarze

Zostaw swój komentarz