SKROMNE ŚWIĘTOWANIE CZY HUCZNA IMPREZA? JAK SPĘDZIĆ URODZINY?

W: Artykuły Dnia: Komentarzy: 0 Wejść: 462

Kiedy zbliża się termin naszych urodzin, można poczuć z otoczenia lekką presję dotyczącą sposobu ich celebracji, zwłaszcza jeśli mamy za sobą spektakularne imprezy urodzinowe z lat ubiegłych. Często w związku z tym pojawia się pytanie - skromne świętowanie czy huczna impreza? Naprawdę ciężko znaleźć balans między zadowoleniem siebie i sprostaniu oczekiwaniom potencjalnych gości. Przygotowaliśmy dla Was przegląd plusów i minusów obu wariantów. Warto je znać przed podjęciem decyzji :-)

   

urodzinowa impreza

   

SKROMNE ŚWIĘTOWANIE

Coraz częściej osoby zwłaszcza młode decydują się na całkowitą rezygnację ze świętowania wśród znajomych na poczet spędzenia tego dnia na własnych przyjemnościach. Dzień w spa lub wypad za miasto - można przecież bawić się doskonale we własnym towarzystwie (ewentualnie z partnerem lub najbliższą przyjaciółką). Zdarza się jednak, że czasem takie zachowanie jest odbierane jako bycie samolubnym.

Warto jednak pamiętać, że to Twoje święto i tylko Ty masz prawo zadecydować w jaki sposób je spędzisz. Jeśli ogranicza Cię budżet lub po prostu nie chcesz wydać zbyt dużo pieniędzy, możesz zorganizować małą imprezkę w domowym zaciszu z uwzględnieniem, że ze swojej strony oferujesz jedynie przekąski, a ewentualne trunki każdy powinien zapewnić sobie we własnym zakresie. Jeśli boisz się, jak zareagują Twoi znajomi to uspokajamy - tak robi coraz więcej osób. Najważniejsze będzie, że spotkacie się razem i miło spędzicie wspólnie czas.  Dodatkowo w okresie letnim możecie udać się na łono natury i w dozwolonym miejscu zrobić ognisko. Kiełbaski, pieczywo i ketchup nie nadwyrężą Twojego budżetu, a wszyscy najedzą się do syta. Poza tym, ognisko same w sobie jest atrakcją, więc nie musisz martwić się o zabawianie gości. Dodatkowo, zabranie ze sobą imprezowej gry planszowej pomoże rozkręcić towarzystwo :-)

Podczas zamawiania PERSONALIZOWANEGO BIRTHDAY BOXA EXTRA możesz nam napisać, że chcesz, by w Twoim Boxie znalazła się gra imprezowa, nawet jeśli nie ma jej na liście prezentów do wyboru. Taki BONUS przygotowaliśmy dla osób czytających nasze posty blogowe hihi:-D Pamiętaj, że organizując tego typu luźną imprezę przy ognisku nie powinnaś narzucać obowiązku przynoszenia prezentu.

urodzinowe ognisko

   

HUCZNA IMPREZA

Jeśli należysz do osób przebojowych i lubisz być w centrum uwagi, a każda Twoja impreza na długo pozostaje w pamięci, to w przypadku urodzin nie może być inaczej, zwłaszcza jeśli Twoje fundusze na to pozwalają. Dekoracje, trunki, przekąski i dobra muzyka - przygotowań jest naprawdę spora lista, więc musisz poświęcić kilka dni na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Kiedy nadchodzi ten wielki dzień, też niestety nie ma chwili wytchnienia, bo przecież wszystkiego trzeba dopilnować.

Oczywiście tego typu imprezy rządzą się swoimi prawami i to od Ciebie zależy jak będzie wyglądać ten dzień, czy wymagasz odpowiedniego stroju związanego z motywem przewodnim zabawy lub masz listę prezentów, które ucieszą Cię najbardziej. Często następnego dnia okazuje się, że wszyscy doskonale się bawią prócz Ciebie. Z natłoku obowiązków nie mogłaś pozwolić sobie na luz i dobrą zabawę. Możesz być jednak pewna, że im większy przepych Twojej imprezy, tym dłużej będziesz na ustach wszystkich jej uczestników.

pomysł na urodzinowe przyjęcie

pomysły na urodzinową imprezę

 

Urodziny to święto radości i zdecydowanie warto je celebrować w sposób na  jaki masz ochotę. Nie zapomnij sobie sprawić prezentu! Jeśli zastanawiasz  się co to mogłoby być, to zajrzyj do wpisu
NAJLEPSZY PREZENT OD CIEBIEŚ DLA CIEBIE.

To jak, należysz do teamu "skromne" czy "huczne urodziny"?

Komentarze

Zostaw swój komentarz