Birthday Box idealny prezent dla kobiety i mężczyzny

Birthday Box powstał z pasji do dzielenia się tym co wyjątkowe. Chcieliśmy stworzyć taki prezent, który sami chcielibyśmy otrzymać. Chcemy naszymi Boxami zaskakiwać i wywoływać pozytywne emocje. Dużo emocji! To jest przecież najważniejsze w celebrowaniu ważnych momentów: urodzin, imienin, rocznic, wieczorów panieńskich i wielu innych okazji!

Wierzymy, że budowanie więzi między ludźmi może się odbywać na wiele różnych sposobów. Jednym z przyjemniejszych jest obdarowywanie. Chcemy zaskoczyć osobę obdarowaną, ale też pokazać że nam zależy, że ją rozumiemy, że o nią dbamy. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowe prezenty w pięknych Boxach. Jesteśmy szczęśliwi gdy otrzymujemy opinię, że prezent sprawił radość, wywołał lawinę uśmiechu czy po prostu wzruszył. To dla nas największa nagroda i kolejny piękny prezent.

Długie godziny poświęcone na poszukiwanie idealnego prezentu, natchnęły nas do stworzenia sklepu Birthday Box. Stwierdziliśmy, że musi być łatwiejszy sposób na znalezienie wyjątkowego prezentu. Idea, która od początku działalności przyświeca Birthday Box to tworzenie wyjątkowych, pięknie zapakowanych pudełek prezentowych. Są one wypełnione starannie wyselekcjonowanymi i wyjątkowymi prezentami, które zachwycą nawet najbardziej wymagające osoby. Wyręczamy Państwa w ich wyborze, tworzeniu i całym procesie. Aż do momentu doręczenia przesyłki. Wtedy nasze zadanie się kończy, a Państwa zaczyna - obserwowanie uśmiechu osoby, której wręczany jest podarunek.

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, by zamówiony przez Państwa prezent spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Troszczymy się, by produkty w Boxach były unikalne, uniwersalne, piękne i praktyczne czyli takie, które zachwycą każdego! Wiemy, że z Birthday Box to jest możliwe!

Dzięki czterem wersjom cenowym i sezonowym edycjom (również dla mężczyzn), jeszcze łatwiej można dopasować prezent do swego budżetu i okazji. Świetnym pomysłem na dodatkową personalizację jest dołączenie własnych życzeń, które umieścimy na pięknej kartce wewnątrz przesyłki oraz dobór dodatkowych prezentów i akcesoriów do Boxa.

  • Gotowy do wręczenia, oryginalny i spersonalizowany prezent niespodzianka
  • Wartość prezentów w Boxie jest zawsze wyższa niż jego cena
  • Wysyłka na całą Europę na dowolnie wybraną datę i pod wybrany adres
  • Oszczędność czasu i pieniędzy, sprawdź teraz i wybierz Birthday Box!
O nas