Wyjątkowy prezent urodzinowy dla chłopaka? Postaw na nietypowe rozwiązanie!

W: Artykuły Dnia: Komentarzy: 0 Wejść: 188

Stereotyp mówi, że mężczyźnie dużo łatwiej kupić prezent niż kobiecie. Wynika to podobno z kwestii estetycznych, użytkowych, bardziej widocznego hobby oraz niewyszukanych wymagań. Takie postawienie sprawy nie jest jednak do końca prawdą, a prezent urodzinowy dla chłopaka wymaga zaangażowania i nieszablonowego podejścia. Co możemy zaproponować dla Panów?

Przede wszystkim prezent urodzinowy dla chłopaka, męża, brata czy ojca musi mu się dobrze kojarzyć. Z tego względu personalizacja podarunku i przygotowanie go pod preferencje obdarowanej osoby gwarantuje Ci połowę sukcesu. 

Estetyka jest bardzo ważna.

To nieprawda, że mężczyźni nie są estetami. Panowie bardzo lubią ładnie opakowane podarunki, które okraszone są ciekawymi dodatkami. Poczucie estetyki rośnie wraz z wiekiem mężczyzny i warto pamiętać o tym, decydując się na prezent dla męża, ojca czy dziadka. Zawartość – nawet najpiękniejsza – powinna być starannie i dokładnie zapakowana. To również wzmaga uczucie zaskoczenia i chęć szybkiego odpakowania prezentu.

BOX dla mężczyzn jest pakowany przez nas. Nie musisz przejmować się tymi kwestiami (co z pewnością ułatwi Ci życie, jeżeli np. masz problem z pracami manualnymi). Każdy podarunek starannie przykrywamy, ozdabiamy i zabezpieczamy. Wybranek otrzyma go w zaskakującej dla niego, wyjątkowej formie. Odpakowywanie niespodzianki będzie czystą przyjemnością.

A co z zawartością?

Jak już wyżej wspomnieliśmy, prezent urodzinowy dla chłopaka (lub innego ważnego mężczyzny) powinien wzmacniać „efekt wow”. Oczywiście, mężczyznę trudno jest zaskoczyć, ale warto o trochę trudu. Nie martw się natomiast co do zadowolenia z podarunku. Jeżeli znasz obdarowaną osobę i umiejętnie dobierzesz zawartość BOXa, to z pewnością trafisz w gust mężczyzny i zadowolisz go.

W ofercie posiadamy zarówno artykuły dla mężczyzny ceniącego sobie tradycję, jak i nowoczesnego pana lubiącego poszaleć. Wszystko zależy od Twoich wyborów i jego upodobań. Co na przykład może znaleźć się w wyjątkowym, prezentowym pudełku? 

Wśród wybranych artykułów mogą znaleźć się ulubione perfumy, nowoczesne i tradycyjne gadżety (takie jak np. powerbank czy skakanka do treningu), wyjątkowe świece zapachowe, dodatki do ubrań (krawat lub poszetka), skórzana galanteria (np. etui na karty kredytowe lub portfel), artykuły do dystyngowanych alkoholi (m.in. do whisky) oraz interesująca książka i wyjątkowa kawa. To wszystko będzie zamknięte w ozdobionym pudełku, w pełni spersonalizowanym.

Jakie prezenty dla mężczyzn możesz u nas znaleźć?

W Birthday Box pomożemy Ci w przygotowaniu tego najpiękniejszego prezentu na urodziny, ale nie tylko z tej okazji. Mamy kilka wariantów prezentowych, z których możesz wybrać coś najbardziej odpowiedniego. Wśród nich są:

MAN'S BOX EXCLUSIVE – ekskluzywna wersja prezentowa, zawierająca do 10 różnych artykułów. Prezent jest w pełni spersonalizowany i sprosta najbardziej wymagającym mężczyznom. Prezent ten to połączenie stylu, elegancji i praktyczności. 

MAN'S BOX – podarunek zawierający do 7 różnych artykułów. Jakość zawartości i sposób pakowania wzbudzi zachwyt i wdzięczność obdarowanego, w wielu przypadkach efekt „wow” jest gwarantowany. To idealny prezent urodzinowy dla chłopaka, który ceni sobie wysublimowany styl życia i jakość otrzymywanych podarunków.

W naszej ofercie znajdziesz również specjalne edycje podarunków, w tym np. przygotowaną wersję świąteczną. Na pewno odszukasz coś, co idealnie odda potrzeby osoby obdarowanej.

Jak się za to zabrać?

Twoim zadaniem jest przygotowanie wytycznych do stworzenia prezentu. Opisz nam co lubi obdarowana osoba, a czego nie zawsze sobie życzy. Pomóż nam trafić w gust wybranego mężczyzny. Przekaż nam również jego imię, aby prezent był idealnie spersonalizowany oraz adres wysyłki prezentu, wraz z datą obchodzenia święta. Pamiętaj, że możesz go wręczyć osobiście (odbierając przesyłkę z rąk kuriera) albo przez formę wysyłkową – to świetne rozwiązanie, jeżeli z powodów zawodowych czy prywatnych nie możesz się spotkać w określonym terminie z obdarowanym mężczyzną. 

Komentarze

Zostaw swój komentarz